Глобал Меритайм Сервисес ООД
Форум на българските шофьори
Четвъртък, 18 Април, 2024, 06:01:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Глобал Меритайм Сервисес ООД  (Прочетена 1307 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Dakundi
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« -: Петък, 17 Февруари, 2023, 20:18:28 »
ОтговорОтговор

Фирмата транспортира карго контейнери от пристанище Варна запад и Бургаското...Базата е в Повеляново на 3км от пристанище Варна запад.Изключително ,изключително  Скръндзи са тия собственици...няма такива мръсници и скатавки ! хора не започвайте работа при тия негодници ....Търсят си някакви изпаднали шофьори където да им дават по 1100-1200лв на месец.Нещо страшно е там.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Майката си джаскала
Форум на българските шофьори
« -: Петък, 17 Февруари, 2023, 20:18:28 »

 Активен
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +495/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #1 -: Петък, 17 Февруари, 2023, 21:54:38 »
ОтговорОтговор

Фирмата транспортира карго контейнери от пристанище Варна запад и Бургаското...Базата е в Повеляново на 3км от пристанище Варна запад.Изключително ,изключително  Скръндзи са тия собственици...няма такива мръсници и скатавки ! хора не започвайте работа при тия негодници ....Търсят си някакви изпаднали шофьори където да им дават по 1100-1200лв на месец.Нещо страшно е там.
Я раздуй подробно, къде, какво, щото "бягай с 200" сме го слушали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Петък, 17 Февруари, 2023, 21:54:38 »

 Активен
Dakundi
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #2 -: Петък, 17 Февруари, 2023, 23:18:04 »
ОтговорОтговор

Фирма за вътрвшен превоз в Бг седалище кв.Повеляново гр.Девня област Варна( на 30км от Варна) транспорт на морски контейнери в Бг.Заплащането е под всякаква критика! това е главното ...заплащането което беше 1140 и 1160 лв на месец.Когато исках да напускам и питах шефа дали ще имам предизвестие и той ми каза да ,както си е по договор 30 дни.Казсх му добре ..по договор пише че работния ден ми е 8 часа ама пфавя всеки ден 15-ки а той ми отвърна ..Шоферлък ве шоферлък.......Един дребвн и мазен пигмей ...такива са в тая фирма ...пазете се това не са хора.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Майката си джаскала
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2243/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #3 -: Събота, 18 Февруари, 2023, 03:47:57 »
ОтговорОтговор

Фирмата транспортира карго контейнери от пристанище Варна запад и Бургаското...Базата е в Повеляново на 3км от пристанище Варна запад.Изключително ,изключително  Скръндзи са тия собственици...няма такива мръсници и скатавки ! хора не започвайте работа при тия негодници ....Търсят си някакви изпаднали шофьори където да им дават по 1100-1200лв на месец.Нещо страшно е там.

     Наистина както Цецо е писал, много често в този раздел се пише: бягайте с 200 от някоя си фирма. Почти винаги с такова "описание" е най-добре да се избягват такива работници, там е големият проблем, не във фирмата. Не рядко дори тези въобще не са работили там. Имаше един Киро Лудият и той ходеше по интервюта и после пишеше за всяка посетена фирмата като вътрешно лице - което дири може да не е лошо. На пръв поглед не изглеждаш от тези, но на практика не казваш за някаква конкретна лъжа, въпреки че пишеш от първо лице. Обявили са, че ще е ТЪЙ, ама става ИНАК. Много "изпаднали" и не толкова биха работили за хиляда и сто, двеста лева, ако се работи 3-5 дни месечно. Ако има безплатно пиене, тази фирма няма да може да подсигури места на огромния брой желаещи.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Dakundi
Начинаещ
*

Рейтинг: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #4 -: Събота, 18 Февруари, 2023, 09:58:23 »
ОтговорОтговор

ами явно и от форума ще избягам с 200...нали темата е за това ??и аз обяснявам че при пълен месец съм взел съответно:1140лв за 1-ви месец и 1160 зс втори месец...Камиона ми бил горял много и за това така ...ами олигофрени защи ми давате този камион...Само лъжеха отвсякъде.Така че не ми обяснявай работника къв бил...Не плащат..не искат да плащат! сз карам Бус в момента и си докарвам 2000лв..На ония селяни им тръгвам в 2 сутринта и се прибирам в 20 часа и накрая 1160 лв..Айде няма нужда от измамници

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Майката си джаскала
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +495/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0%


« Отговор #5 -: Събота, 18 Февруари, 2023, 16:11:38 »
ОтговорОтговор

ами явно и от форума ще избягам с 200...нали темата е за това ??и аз обяснявам че при пълен месец съм взел съответно:1140лв за 1-ви месец и 1160 зс втори месец...Камиона ми бил горял много и за това така ...ами олигофрени защи ми давате този камион...Само лъжеха отвсякъде.Така че не ми обяснявай работника къв бил...Не плащат..не искат да плащат! сз карам Бус в момента и си докарвам 2000лв..На ония селяни им тръгвам в 2 сутринта и се прибирам в 20 часа и накрая 1160 лв..Айде няма нужда от измамници
Колега, не бързай да скачаш. Колко километра правиш на месец? До къде караш и кога се прибираш......И ако не си разбрал, тук сме шофьори, не работодатели.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2243/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2122
Теми: 135



Активност
3.8%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #6 -: Събота, 18 Февруари, 2023, 23:03:59 »
ОтговорОтговор

ами явно и от форума ще избягам с 200...нали темата е за това ??и аз обяснявам че при пълен месец съм взел съответно:1140лв за 1-ви месец и 1160 зс втори месец...

     На вече втората публикация си споменал, което след дълго замисляне, би могло частично да се приеме, само че пак не е ясно колко е дни е месецът? От 3-5 дни, работните за месеца или календарен брой?
Заплащането е под всякаква критика! това е главното ...заплащането което беше 1140 и 1160 лв на месец.

     Още по-интересно е след като първия месец получи 1 140 лв, как работи още цял месец? Въобще няма да питам колко са обещали, защото в следващите 10 публикации няма да го кажеш.


...Така че не ми обяснявай работника къв бил...

     Обяснявах за други случаи, но след като се припознаваш, няма да отричам. Не рядко има които не са работили в коментираната фирма, ама искат да "предупредят" другите. Вече въобще не го изключвам като възможно и при теб.


...На ония селяни им тръгвам в 2 сутринта и се прибирам в 20 часа и накрая 1160 лв...

    За съжаление това ти е единственото изречение което го казваш без недомлъвки, на третата публикация в темата.

     Преди време се спазваше едно изискване, при такива публикации, авторът да се представи с имената си. И анонимни публикации бързо се махаха. Хайде от нас да мине, защото в този случай ще ти изпари желанието да споделяш дори това едно изречение което си написал.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!