Алкохолът на паркинга
Форум на българските шофьори
Събота, 04 Юли, 2020, 21:59:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu

Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
mobimax.bg
collapse
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Алкохолът на паркинга  (Прочетена 32850 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DeDo Vi
Потребител герой

Рейтинг: +194/-217
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6

Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #15 -: Събота, 26 Май, 2012, 19:16:09 »
ОтговорОтговор

Мда, и аз съм имал неприятности с колеги пияници.
Преди години когато започнах в СоМат, имаше един колега Асен. Беше много културен и възпитан мъж, учтив и внимателен и много коректен и стриктен. Преди да стане шофьор е работил като часовникар, така и му викаха Асен Часовникара. Та с този колега веднъж товарихме заедно и няколко курса все заедно се движим двата камоина. И съответно си допаднахме, няколко седмици всяка вечер хапваме и нормално по една бира пиеме. Но една съботна вечер бяхме паркирали за пауза на Шел-а на Лион, направихме софра на сандъка на Асен, аз опекох пържоли, салата и всичко както му е реда за съботна вечер. Бре тоя човек като започна да се налива с водка като невидел. Напи се като свиня за норматив. По едно време Асен стана от сандъка и отиде в кабината, да си ляга.А аз и един друг колега останахме на сандъка, и изведнъж както си седим Асен запали и потегли с мръсна газ, разхвърчаха се котлони, тигани, чинии, салати, стана мазало. Другия колега се изтъркаля заедно с стола. Асен изфуча от паркинга с бесна скорост и запраши на към Лион. Направо се втрещих, не съм предполагал че Асен е способен на такова нещо. На сътринта откачих влекача и тръгнахме да го търсим, намерихме го на Центре-роутиера на ЛИОН-БРОН. Вобще не помнеше как се е озовал там. После си призна че като се напие му е редовен номер да тръгва на някъде с камиона. От тогава, видя ли че някой надига бутилката като за последно бягам далеч. Имал съм случай даже да се местя на друг паркинг, не понасям пиандета на 100 метра от моя камион. Още повече че не пия концентрат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Събота, 26 Май, 2012, 19:16:09 »

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама