Renault Magnum
Форум на българските шофьори
Събота, 01 Юни, 2024, 11:52:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Харесва ли ви кабината и камиона?
Карал съм и ми харесва
Карал съм и не ми харесва
Не съм карал и ми харесва
Не съм карал и не ми харесва

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Renault Magnum  (Прочетена 42933 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Станимир
Старши потребител
****

Рейтинг: +104/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 321
Теми: 15



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #45 -: Петък, 29 Юни, 2012, 21:56:18 »
ОтговорОтговор

Аз карам втора френска кола и съм горе долу доволен.
А долу горе как е?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Петък, 29 Юни, 2012, 21:56:18 »

 Активен
morskia86
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 227
Теми: 13



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #46 -: Петък, 29 Юни, 2012, 22:04:08 »
ОтговорОтговор

Абе доволен съм от Лагуната.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #46 -: Петък, 29 Юни, 2012, 22:04:08 »

 Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #47 -: Събота, 30 Юни, 2012, 00:20:03 »
ОтговорОтговор

Не знам що ви е такова отношението към френските коли ама съм имал Рено 5 дето от Белчин бани съм се прибирал без капка вода в радиатора и чак на Константин Величков загасна,,,всъщност се запали маслото от високата температура, загасих го с пожарогасителя, след час го врътнах и си се прибрах на ход до 3 та градска болница,,,,след този случай го карах още година сигурно и от тогава вече десетина години го кара една мацка и миналата година като се видяхме с нея ми каза, че абсолютно нищо не е ремонтирала по колицата,,,, после Рено били калпави  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен  некой ден ако намеря на улицата едно чувалче с десет милиона евра веднага отивам у Рено и си поръчвам да ми направят един дабъл каб като на снимката от предишната страница,,,,,,, Нема по-як камион от Рено,,,нема ДАФ, нема Скания, нема МАН,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Буталата сигурно са получили ерекция, без водичка!
 
Ам'че туй не ми звучи кат' хвалба, а че мацката не го поддържа, значи че тря'а му поръчва паметник скоро.  :'(

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #48 -: Събота, 30 Юни, 2012, 14:01:36 »
ОтговорОтговор

Буталата сигурно са получили ерекция, без водичка!
 
Ам'че туй не ми звучи кат' хвалба, а че мацката не го поддържа, значи че тря'а му поръчва паметник скоро.  :'(
Ти маи си говориш малко наизуст,тия ги говори когато си карал такива коли,и то не само да си зел некоя гробница некога и краи,тва не са коли,аз поне мога да твърдя че съм супер доволен от АЛФА РОМЕО,за 12 години съм сменил два трансаксиала,втория го имам още,почти никви сериозни проблеми,сигурно сега ще попиташ какво е транс аксиал Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #49 -: Събота, 30 Юни, 2012, 15:20:41 »
ОтговорОтговор

Ти маи си говориш малко наизуст,тия ги говори когато си карал такива коли,и то не само да си зел некоя гробница некога и краи,тва не са коли,аз поне мога да твърдя че съм супер доволен от АЛФА РОМЕО,за 12 години съм сменил два трансаксиала,втория го имам още,почти никви сериозни проблеми,сигурно сега ще попиташ какво е транс аксиал Усмивчица

Transaxle за последно знам, че слагат на 75-цата. Един приятел има такава и доста често го прави нещастен. Има и 156 2.4 jtd sw, от която му се реве.
Аз лично имам Мерцедес 190 и в момента е на 400,000+ км (реални). И е като нов. Каран е над 100,000 като учебен от курсисти по "улиците" на Сливен (зверска експлоатация). Улици в кавички, защото в продължение на няколко години улиците бяха разкопани и НЕ асфалтирани. Целия втори мандат на бат' Данчо Лечков. Май само "Бургаско шосе" не беше разкопано. Хм, беше, беше. Разкопаха, откраднаха парите и оставиха града така 3-4 години.
Сменил съм 2 шарнира, долна помпа на съединителя, един амортисьор и шалтер. Това имам предвид под думата надеждност.
Френска кола никога не бих приел като подарък, камо ли да си я купя. Италианска, само ако е Ферари, Ламборджини, Мазерати или в краен случай Пагани  Ухилен ама не мога да си позволя нито една от тези марки, така че...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #50 -: Събота, 30 Юни, 2012, 15:30:08 »
ОтговорОтговор

Може и да си прочел последните часове нещо за транс- аксиалите,само да ти кажа,че на последния ми такъв шарнирите са оригиналните отпред,мотора е на 320 ооо км,и е 1.8 ;)За Пагани кажи кое му е италиянското,че мотора маи не е маде Италия.Кои е тоя твои приятел с 75-ца и къде е тази кола,че в момента са много малко и ги знаеме феновете.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #51 -: Събота, 30 Юни, 2012, 15:40:04 »
ОтговорОтговор

Може и да си прочел последните часове нещо за транс- аксиалите,само да ти кажа,че на последния ми такъв шарнирите са оригиналните отпред,мотора е на 320 ооо км,и е 1.8 ;)За Пагани кажи кое му е италиянското,че мотора маи не е маде Италия.Кои е тоя твои приятел с 75-ца и къде е тази кола,че в момента са много малко и ги знаеме феновете.

Transaxle конструкцията ми е известна от 10-тина години. Пагани се произвежда в Италия. АМГ мотор. 75-цата е със СН регистрация и май си отлежава в гаража. Цветът и е сив металик със златисти перли и моят човек си я поддържа, но кара 156-цата, живее в София. От Сливен е, казва се Пламен.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0.2%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #52 -: Събота, 30 Юни, 2012, 15:46:43 »
ОтговорОтговор

За сива 75-ца от Сливен,имаше една турбо беше закупена в СОфия преди 2-3 години,имше и една в Нова Загора преправяна с един карбуратор...за друга не се сещам ???От кое му се реве на твоя приятел,продава ли автомобила?Можеш ли да обясниш конструкцията на транса?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Mr.Balkanski
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +27/-5
Неактивен Неактивен

Vatican City State Vatican City State

Публикации: 130
Теми: 9



Активност
0%

« Отговор #53 -: Събота, 30 Юни, 2012, 15:53:39 »
ОтговорОтговор

За сива 75-ца от Сливен,имаше една турбо беше закупена в СОфия преди 2-3 години,имше и една в Нова Загора преправяна с един карбуратор...за друга не се сещам ???От кое му се реве на твоя приятел,продава ли автомобила?Можеш ли да обясниш конструкцията на транса?

Пуснах ти лично, че го обърнахме на чат.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не е лесно да си член в наши дни. Комшията ти е *ъз, колегите ти са т*шаци, а най-добрият ти приятел е *утка.
vaskris
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 25
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #54 -: Събота, 11 Август, 2012, 13:34:19 »
ОтговорОтговор

Колеги, дайте инфо за магнум 460 DXI 2009. Че ми купуват такова.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
tiradjiata77
Начинаещ
*

Рейтинг: +13/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #55 -: Понеделник, 27 Август, 2012, 14:31:16 »
ОтговорОтговор

Колеги, дайте инфо за магнум 460 DXI 2009. Че ми купуват такова.
Ако е автоматик колега е голям кеф....точно такъв карам и е супер камиона

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
vaskris
Начинаещ
*

Рейтинг: +9/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 25
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #56 -: Понеделник, 27 Август, 2012, 23:10:29 »
ОтговорОтговор

мерси колега вярно е, досега карах FH тоя мотор но и Реното не е никак лошо. Които питам дава все добри отзиви, лека и умната.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
динко
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +31/-12
Неактивен Неактивен

Italy Italy

Публикации: 204
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #57 -: Събота, 01 Септември, 2012, 17:15:12 »
ОтговорОтговор

:)Не е лоша машината,само слизането да се оттренира обратно на всички останали.Аз си куцукам от 2 месеца,люлее му се и кабината,малко е рисков при рязка маневра.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1947
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #58 -: Петък, 26 Октомври, 2012, 22:36:19 »
ОтговорОтговор

Всеки камион е рисков с резките маневри,,,,, я да ви питам са знае ли некой откъде на таблото мога да извадя 12 волта на Магнум 480 2010 година Ъ??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
Lorinser
Гост
« Отговор #59 -: Петък, 26 Октомври, 2012, 23:16:27 »
ОтговорОтговор

Не знам що ви е такова отношението към френските коли ама съм имал Рено 5 дето от Белчин бани съм се прибирал без капка вода в радиатора и чак на Константин Величков загасна,,,всъщност се запали маслото от високата температура, загасих го с пожарогасителя, след час го врътнах и си се прибрах на ход до 3 та градска болница,,,,след този случай го карах още година сигурно и от тогава вече десетина години го кара една мацка и миналата година като се видяхме с нея ми каза, че абсолютно нищо не е ремонтирала по колицата,,,, после Рено били калпави  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен  некой ден ако намеря на улицата едно чувалче с десет милиона евра веднага отивам у Рено и си поръчвам да ми направят един дабъл каб като на снимката от предишната страница,,,,,,, Нема по-як камион от Рено,,,нема ДАФ, нема Скания, нема МАН,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Е те тук те признах за тоя виц, дето разказа.Жалко, че си толкова години шофьор без капка техническа грамотност.Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!