....Смях.... !!!
Форум на българските шофьори
Събота, 01 Юни, 2024, 11:28:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ....Смях.... !!!  (Прочетена 266262 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lorinser
Гост
« Отговор #330 -: Вторник, 14 Февруари, 2012, 20:03:02 »
ОтговорОтговор

Закони на Мърфи за простотията

1. Простотията е болестно състояние на духа, при което притежателя на това състояние е напълно доволен от себе си.
2. Притежателят на това състояние се нарича простак.
3. Простотията е силно заразна.
4. Заразяването на група от хора с простотия се нарича изпростяване.
5. Масовото заразяване на хората с простотия чрез медиите се нарича опростачване.
6. Няма измислено лекарство против простотията.
7. Няма напълно излекувал се от простотия.
8. Може даден човек да прояви симптоми на простотия без да се разболее, но е малко вероятно.
9. Простотията не води никога до смъртен изход, но това не е успокояващ факт.
10. Болният от простотия никога не ползва болнични.
11. Болният от простотия никога не осъзнава своето заболяване.
12. Индивид, който генетически е наследил това заболяване се нарича биологически прост човек.
13. Простотията е непобедима.
14. Простотията в някои случаи предизвиква адмирации и симпатия.
15. В младежката възраст простотията е пример за подражание.
16. В зрялата възраст простотията е оправдание на болни амбиции
17. В старческа възраст простотията се нарича оглупяване.
18. В първия случай е тъжно, във втория е фрапиращо, в третия е смешно.
19. Въздействащата сила върви винаги в посока от простака към останалите и никога обратно.
20. Няма регистрирана най-голяма простотия, нейните възможности са безгранични.
21. Колкото е по-голяма една простотия, толкова по-лесно може да бъде извършена.
22. Индивидуалната простотия е смешна, колективната простотия е тъжна, а простотията, облечена във власт е пагубна.
23. Простотията винаги е за сметка на другите.....

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #330 -: Вторник, 14 Февруари, 2012, 20:03:02 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3031
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #331 -: Вторник, 14 Февруари, 2012, 22:43:36 »
ОтговорОтговор

   Този Мърфи е бил умен човек. И сигурно някои от впечатленията му са от този форум...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #331 -: Вторник, 14 Февруари, 2012, 22:43:36 »

 Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #332 -: Вторник, 14 Февруари, 2012, 23:11:50 »
ОтговорОтговор

   Малко черен хумор

   Шофьори  седят в гаража и пият в памет на загинал колега:
- Да, добър човек беше, когато го помолиш винаги се сменяше за нощна смяна.
- И ако се наложеше и допълнителни часове взимаше.
- Да, и пари на заем даваше винаги.
- Да, и леко умря, в съня си, а не като  42-мата пътници в автобуса му .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
mylord56
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 308
Теми: 36



Активност
0%


« Отговор #333 -: Сряда, 15 Февруари, 2012, 19:19:14 »
ОтговорОтговор

Луд маниак поръсил със силна отрова купчина пари и ги дарил на домовете за сираци в България. В резултат са загинали 20 депутати, 3 кмета и 12 общински съветници. Пострадали деца няма.

============

Англичанин, французин и българин и спорят от коя националност са били Адам и Ева. Англичанинът: - Според мен Адам е бил англичанин - само един англичанин може да бъде такъв джентълмен, че да си даде реброто, за да се появи Ева. Французинът: - А според мен Ева е била французойка - само една французойка може да се предложи эа една ябълка. Българинът: - И двамата сте в голяма грешка по въпроса! Според мен Адам и Ева са били българи - само българин с една ябълка на гол гъз може да си мисли, че живее в рая...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Сряда, 15 Февруари, 2012, 20:04:22 от mylord56 » Активен

Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #334 -: Сряда, 15 Февруари, 2012, 23:53:15 »
ОтговорОтговор

   Този Мърфи е бил умен човек. И сигурно някои от впечатленията му са от този форум...

Даже е регистриран във форума. Провери, ако не ми вярваш. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
mylord56
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 308
Теми: 36



Активност
0%


« Отговор #335 -: Четвъртък, 16 Февруари, 2012, 20:49:30 »
ОтговорОтговор

Баба Меца имала рожден ден и си казала:
- Ако някой ми подари цвете, ще му го навра в задника.
Дошъл Зайо на купона с голяма маргаритка и Меца изпълнила заканата си.
След това Лиса питала Зайо:
- Ти защо плачеше и се смееше, когато стана случката с цветето?
Зайо отговорил:
- Плаках, понеже ме болеше, а се смеех, защото зад мене беше Кумчо Вълчо с кактус в ръка за подарък!

=============

Просяк стои с чиния в ръка. Минава пастор и му пуска 100 евро. И така всеки месец. След една година пасторът започва всеки месец да му пуска по 50 евро. След още една година - по 20, след това по 10 и накрая по 5. Просякът спира пастора и го пита каква е причината. Пасторът отоворил:"Когато ти давах по 100 евро, бях ерген и не се нуждаех от много пари. Обаче след една година се ожених, а жената има разходи и и трябват пари. Затова намалих на 50 евро. След още една година ми се роди син, за когото също трябват пари, затова ти намалих на 20 евро. След още една година ми се роди дъщеря и ето ти 10 евро..".
Просякът го прекъснал: "Ама, пасторе, аз не съм длъжен да ти издържам семейството!".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !
Trucker_Boy
Потребител герой
*****

Рейтинг: +404/-56
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2630
Теми: 374



Активност
0%


« Отговор #336 -: Събота, 18 Февруари, 2012, 23:49:31 »
ОтговорОтговор

Ухилен

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3a6CIGFMGlQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3a6CIGFMGlQ</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори
mylord56
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 308
Теми: 36



Активност
0%


« Отговор #337 -: Неделя, 19 Февруари, 2012, 00:20:07 »
ОтговорОтговор

Студент от Саудитска Арабия пише имейл до баща си:
"Скъпи татко, Берлин е чудесен. Хората са вежливи, храната е добра и тук наистина ми харесва. И въпреки това имам един малък проблем. Чувствам се малко засрамен да идвам в университета всеки ден в златен мерцедес, докато всичките ми учители и колеги идват с влака.
Твоят син: Нассар"

След известно време бащата отговаря на писмото:
"Скъпи сине, преведох 20 млн. долара по сметката ти. Моля те, не засрамвай повече семейството. Купи си влак и ти!".

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !
MagnuM
Старши потребител
****

Рейтинг: +70/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 343
Теми: 14



Активност
0%


« Отговор #338 -: Неделя, 19 Февруари, 2012, 22:32:39 »
ОтговорОтговор

Сух го вкарвш, мокър го изкарваш, като го извадиш още капи, с 3 букви е и завършва на Й. Що е то?…   

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Намигване Не е важно за къде пътуваш, важно е да си на пътя Намигване
Новата страница на Българските шофьори!
https://www.facebook.com/pages/Bulgarian-TrucksDrivers/435921919851057
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +553/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #339 -: Понеделник, 20 Февруари, 2012, 11:20:12 »
ОтговорОтговор

Джакузи

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* jakuzi.gif (44.07 KB, 72x78 - видяно 302 пъти.)
Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #340 -: Понеделник, 20 Февруари, 2012, 12:04:48 »
ОтговорОтговор

ЧАЙ бре пликчето с чай.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
MagnuM
Старши потребител
****

Рейтинг: +70/-7
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 343
Теми: 14



Активност
0%


« Отговор #341 -: Понеделник, 20 Февруари, 2012, 12:09:39 »
ОтговорОтговор

ЧАЙ бре пликчето с чай.
 
Смотан Смотан Правилен отговор  Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Намигване Не е важно за къде пътуваш, важно е да си на пътя Намигване
Новата страница на Българските шофьори!
https://www.facebook.com/pages/Bulgarian-TrucksDrivers/435921919851057
mylord56
Старши потребител
****

Рейтинг: +97/-10
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 308
Теми: 36



Активност
0%


« Отговор #342 -: Понеделник, 20 Февруари, 2012, 16:31:25 »
ОтговорОтговор

Мъж лежи чисто гол на плажа с огромно сомбреро върху достойнството си и с табелка "За гледане - 5 лв.". Минала една жена, станало и любопитно защо мъжът се прикрива с такава голяма шапка, дала 5 лева, погледнала и възкликнала:
- Ами че той е увиснал!
А мъжът отговорил:
- Е-е, госпожо, той ако можеше да работи, щеше ли да проси!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2431/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7186
Теми: 539



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #343 -: Вторник, 21 Февруари, 2012, 11:49:24 »
ОтговорОтговор

7:35 Чува се силна пожарникарска сирена...Веднага скачам на крака.Фалшива тревога...Това била мелодията на новият ми електронен часовник. Подариха ми го моите хора от ГЕРБ. Но май ще трябва да сменя мелодията..Така само се плаша излишно. Ще взема някой път да се контузя сутринта. Опозицията само това и чака.

8:15 Ставам да закуся и пускам телевизора. Превключвам всички канали за да видя какво говорят за мен. По принцип нищо лошо, това е добре. Но пък и никой не ме хвали...Пускам си няколко диска със стари предавания на Бареков за да ми се оправи настроението.

8:45 Идват от НСО да ме вземат и закарат в МС. Подробно разпитвам един от служителите какво прави Плевнелиев... Нали още след изборите им го бях поверил, та сега проверявам дали всичко е наред. В политиката винаги трябва да си предпазлив.

9:55 Вече съм в Министерски съвет. Поглеждам през прозореца на кабинета си. Отново има някакъв протест. Това не е на добре. А колко хубаво беше, когато само Яне Янев протестираше...Но пък той сега не иска да протестира, защото щял да ни подкрепя. Дали пак да не го пратя в опозиция..Ако не друго поне ще заема площада пред НС и ще пречи на другите да протестират. Той пък може затова да не иска да е опозиция..Ще го измисля някак си.

10:35 Поглеждам през прозореца към президентството отсреща. Какво ли прави Първанов? Него винаги трябва да го държа под око. Вземам един бинокъл и започвам да гледам прозорците на президентството. Къде ли се е покрил ? Никъде не го виждам. Сигурно пак е намислил нещо...

10: 42  Никъде не го виждам..В този момент една силна светлина от прозореца на последният етаж ме заслепява...По стар навик веднага падам на пода. Това със сигурност беше оптически мерник....Поглеждам плахо към прозореца на последният етаж. Първанов държи ловна пушка и ми маха весело с ръка....

10: 45 По дяволите. Изкара ми акъла..Но нищо нека тренира човека. Като напусне президентството все ще трябва да се занимава с нещо. Най-добре да се отдаде на хобито си, че да не мисли за други неща. Дано по-скоро Плевнелиев се нанесе отсреща. Сега човек едно кафе не може да изпие на спокойствие.

11:15 Звъня на секретарката си да я питам какви обекти имам за откриване днес. За съжаление днес няма нищо ново. Нищо, значи ще трябва да ходя пак да инспектирам обектите..Няма лошо. Така ще мога да огледам къде ще е най-добре да сложа лентата и да разбия шампанското.

11: 45 Отивам до сейфа си в кабинета. Преди това за всеки случай поглеждам пак към прозорците на президентството.Чисто е....Изваждам от сейфа една карта на строителните обекти в страната. Това е тайна карта и само аз и Плевнелиев я имаме. Там са отбелязани обектите, които наистина ще завършим до края на мандата..Затова трябва внимателно да избера някакъв обект.Я да видя къде не съм ходил тази година...

12:30 Телефонът звъни...Лоши новини.Станишев станал председател на ПЕС. Сега ще трябва  пак да измисля нещо.

13:15 Заседание на МС. Обсъждаме новината за избора на Станишев за председател на ПЕС. Какво да предприемем ? Цветанов предлага да ме предложат за председател на ЕНП. Това не лоша идея. Все пак спасих цяла Европа от финансовата криза, със сигурност ще ме изберат. Но докато съм начело на ЕНП ще изпусна нещата от контрол...Ама и Цецо ги измисля едни.

13: 30 Дянков казва, че няма никакво значение тъй като имаме най-добрата фискална политика и много добър рейтинг от Мудис.Точно така. Дянков както винаги е прав. Ето това е едно наистина разумно предложение...Закривам заседанието.

13:35 В този МС е голяма скука..Станишев само ми провали пътуването извън София. Бях си набелязал една пречиствателна станция в провинцията...

14:00 Обаждам се на Фандъкова и казвам да приготви по спешност някоя детска градина за откриване. Трябва спешно да се пусне някоя хубава новина за мен. Вземам една ножица от сейфа и я слагам в чантата си.  Там вече съм сложил футболният си екип...

15: 15 Вече съм на националният стадион "Васил Левски". Това е едно от предимствата да си премиер. Никой не може да ти откаже да пориташ малко на добър стадион. На врата съм сложил един  депутат от ГЕРБ, бивш на РЗС. Така му се пада...Сега ще има да ритам на воля. И да го уцеля няма да ме е яд.Да не е ходил при Яне. Зад врата съм сложил 10 момчета от МГЕРБ. Нали все някой трябва да гони топката.

16: 05 Този вратар е много слаб, един удар не можа да спаси...Докато ритам си мисля за наградата "Футболист на годината"...Проклети журналисти, проклети анкети, проклет Интернет....100 % заслужавах тази награда.  Нали Бербатов спечели на журналистите наградата, феновете избраха мен. Трябваше да си взема наградата... Но аз най-много съм си виновен. Като слушам акъла на онези политически съветници така ми се пада. Не трябвало да приемам наградата...Още утре ще ги уволня всичките.

17:05 Отивам да открия детската градина в София. Вадя ножицата и режа лентата. Прибирам си едно парченце за колекцията. Фандъкова още малко и ще се разплаче... Бях и обещал, че ако спечели изборите и тя ще може да открива обекти.

17: 35  Лоши новини. Плевнелиев казал в някакво предаване, че в предишният си живот бил жена....Боже Господи, с какви хора ми се налага да работя. Определено като се нанесе на Дондуков ще трябва да го следя изкъсо....Но това си има и предимства. Поне не е казал, че в предишният си живот е бил ловец !

18: 25 Прибирам се уморен в МС. Отварям шкафа и вадя една от многото кутии. Лепвам една лепенка с номер 2078 на лентичката, която отрязах преди малко и я слагам в кутията.

19: 15 Време е да се прибирам. Днес свърших достатъчно полезна работа.

19: 35 Пътуваме с охраната от НСО към Банкя. Минаваме покрай президентството...Поглеждам по навик към прозорците.Изглежда чисто. Първанов никакъв не се вижда. Вероятно пак замисля някакъв пъклен план.

19:45 Получавам СМС от Яне Янев. Казва ми, че в знак на добра воля се е отказал да ме уволнява.Даже ми предлага да сложи билбордове с надпис "Ще назнача Бойко Борисов !".

20: 15 Вече съм си вкъщи в Банкя. Пред врата намирам подарък. От кого ли е? Я от моят приятел Уорлик. Той винаги успява да ме изненада приятно.

20:20 Отварям подаръка. Той представлява два малки макета на самолети Ф-16 и Ф18. Интересен подарък.Странни хора са това американците. Слагам ги на видно място в хола. Трябва да върна жеста на Уорлик....

20:25 Ще му подаря макети на новите стадиони, които ще построя.

20:45 Получавам СМС от Волен Сидеров. Уведомява ме, че вече официално е опозиция на правителството. Одобрявам, нали сега пък Яне е с нас.

21: 15 Абе тези двамата дали не ми правят някакви номера. Днес опозиция, утре с нас ?! Писна ми от тях. Скоро ще въведа ред в тези неща.

21: 35 Скучно ми е. Пускам Канал 3. Дават Сашо Диков...Още по-скучно ми е. Вземам един диск със стари предавания на проф. Вучков и го пускам... Много е забавен този Вучков. Веднага ми се оправи настроението.

22: 15 Вече е време да лягам. Отивам до гардероба. Вземам си кимоното, запасвам черният колан и лягам да спя. Откакто станах премиер спрях да използвам пижама...Не се знае кога могат да ме нападнат.

 Смотан Смотан Смотан

Източник: http://polopot.blog.bg/politika/2011/12/20/perfektniiat-den-na-boiko-borisov.869832

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Mandor
Потребител герой
*****

Рейтинг: +553/-22
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 740
Теми: 33



Активност
0%


« Отговор #344 -: Вторник, 21 Февруари, 2012, 14:05:40 »
ОтговорОтговор

|^^^^^^^^^^^^^|
|     Греяна Ракия    ||''''''\\__,
|_________________||___|__|
(@)(@)'''''** |(@)=(@)*|(@)
Помогнете на камиона с Греяна Ракия да обиколи света.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.
Продавам 405,бензин,на части
На шестия ден Господ видя, че не може да направи всичко и създаде инженерите.
Етикети:
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!