Евалс Карго Кеър - коректни и точни
Форум на българските шофьори
Неделя, 26 Май, 2024, 13:30:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Евалс Карго Кеър - коректни и точни  (Прочетена 88520 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rabotlivko85
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 21
Теми: 2



Активност
0%


« Отговор #45 -: Сряда, 05 Април, 2017, 10:01:31 »
ОтговорОтговор

колеги странно е как хора дето не са били в една фирма знаят сичко за нея от до. не съм активен в тоя форум шото тука пари не дават а само акъл. аз съм още в евалса и бачкам вече 8 почти. нещата стават по добре и по добре. дигнаха и парите, на ден взимаш между 50-60 евро според това как бачкаш и колко глоби са ти направили. има си негативи като в сека фирма -  бачкане, има дни закачиш разкачиш 2 ремаркета но казвам пак че тая фирма е точна в парата. събота пристигам у венло понеделник смс от банка дск че парите пристигат, сека 2ра седмица по 300 евро, след 8 седмици удома отчиташ се и след 24 часа парите пак у сметката. мойте разходи не чакат ама и евалса плащат. камионите са скания и волво, имаха рена ама ги махнаха. бая колеги дето бързаха да напуснат сега се връщат един по един, кой от екол, друг от дискордия били го обучавали за 15 евро на ден, трети отиде в полша да кара цистерна за 70 евро на ден наработи се и там. тука новобранците почват с даскала на 40 за един месец. база имаме у венло ама е малка и ни строят вече нова, август требе да се местим. като почиваш в бг заплата си върви, аз бех за коледа на работа дадоха ми бонус 400 евро отгоре, некой път те пращат и със самолет. има едно българче у венло, той ни помага дава камионите оборудване кара ни от летище зима ни. а бе нещата стават по добре и по добре.

а относно румънците дето казах, убаво е да слезнем и ние на земята оти не сме най големите на тоя свет. тука плащат за работа не за тва от коя държава си

белкем сам бил полезен. успех на всички колеги

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #45 -: Сряда, 05 Април, 2017, 10:01:31 »

 Активен
Етикети:
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!