Коронавирус
Форум на българските шофьори
Вторник, 19 Март, 2024, 04:25:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коронавирус  (Прочетена 42989 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #105 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 18:50:04 »
ОтговорОтговор

Това са статистически данни, които най-вероятно се изчисляват по автоматичен начин. Интересно ми е обаче защо Националната статистика не публикува данни за смъртността за миналата година, а вече минаха два месеца и половина от тази?
Има, гледай.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 18:50:04 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2322/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7181
Теми: 538



Активност
1%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #106 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 20:29:55 »
ОтговорОтговор

Четеш ли какво пише отдолу под графиката като забележки?

Данните за 2021 година са предварителни! Представяш ли си? Намираме се почти в края на годината, а тези не могат да сметнат нищо конкретно и боравят с предварителни данни!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #106 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 20:29:55 »

 Активен
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #107 -: Неделя, 07 Ноември, 2021, 22:55:21 »
ОтговорОтговор

    Миналата година края на септември минахме през Бургас. Плаж, къпане и на кея или мостът. Една съученичка живее в Бургас и все казва, че е забранено скачането и глобата е 500 лв. Ама си скачаме и много други. А понеже две деца са загинали, в началото на сезона и наслагали табели, че е забранено и написано глоба 2 000 лв. Хем ми се ще да се хвърля, ама още повече "заговори" в мен предприемачът. Рекох си, ако скоча и не ме глобят съм с две хиляди напред. Разбира се взех мерки за безопасност, има страшно много камери, но покрай асансьора ми се струваше "сляпа" зона - безопасно. Издебнах и медузите, че бяха съизмерими с мен. Това лято точно в този район дразних една и си пусна пареща течност и часове ми пареше на очите. Излязох набързо и тръгнах да се махам. Поне двама се хилеха ехидно и ми казваха: - сега ще те глобят! Не бяха нещо загрижени, че би могло да е опасно. Радваха се, че щели да ме глобят - на Балканите сме! Ама планът успя и съм напред с парите.
     Скачат хората, опасно е - забраняват го! Къпят се в морето, има удавяния - да се забрани! Пекат се на плажа, но някои получават топлинен или някакъв "удар" или наистина удар - да се забрани! Ходиш по, тротоар, пресичаш или пада ти клон, мазилка, саксия - да се забрани! Возиш се или водиш МПС, стават катастрофи - да се забрани! Ходиш на работа, стават злополуки - да се забрани! Стоиш във вкъщи и там стават злополуки или напрежение между живущите - да се забрани!
     Ами къде е безопасно? В лагери например, там ще се грижат за нас. Вярно не живееш, ама си в безопасност. Има ГОЛЯМА сигурност! А бе то и в затвора има голяма сигурност и малко свобода. Едва ли има нещо общо, нещо конспиративно е!



     Починалите от коронавирус са вече над 5 милиона, един град като ЕлЕй, ама и Сан Франциско - не разбрах точно. То умрели от инфаркти, инсулти, черепно-мозъчни травми - ама добре де 5 милиона да са, за няколко милиона няма да правим проблем. За България 25 хиляди, иначе общо са около 200 хиляди и тези 25 подмножество ли са или има малко отгоре?! Поне ни е близо и виждаме от какво умират, някои от грип, други от рак, инфаркт и отново черепно-мозъчна травма, а има много от не получили лекарска помощ - понеже е страшно. На стълбите в болницата - коронавирус ще пишем. Важното е тестът да казва това, като и този ПСР, където го спират след по-малко от 2 месеца, поне в САЩ. Самоубийствата? Нали са от "вируса" и тях в бройката.
     Ако едно дете умре под 5 години колко е загубило от живота 60-70-80 години? Колко време са загубили 5 починали на 80 години - няколко, дори да са 50 за всички? Починали деца под 5 годишна възраст 6,410 милиона (близо шест и половина милиона) от началото на годината - 1.
     Починали от рак 6,925 (малко под 7 милиона) - 2 (тях няма да ги коментирам).
     На трета позиция са СТЪКМЕНИ над 5 милиона от началото, значи почти 2 години.

     СТРАШНО Е! За този период от почти 2 години идва да са починали 14-15 милиона  деца под 5 години. Ако за лесно приемем, че са можели да живеят още 70 години, това са 1 милиард загубени години, неизживени от децата! От тези обявени с корона или някакъв вирус колко са реални? Може и да са към 0, ама хайде да са всички, всяка манипулация с причината за смъртта е невярна. Манипулация ти изглежда, ако си зомбиран иначе почти не виждаш някаква истина. Тогава 5 милиона по дали има 20 години (100 милиона) неизживени, нека да са 40 години (и 20 години са много, ама от мен да мине). Правят 200 милиона години, 5 пъти по-малко от на децата с десетки завишавания в полза на "коронавирус"! Как бяха правителствата, много загрижени за живота и здравето на населението? Ама почина ли 14-15 милиона деца за този период, под 5 годишна възраст - КАКВО ТОЛКОВА, нали? Добре че са маските да обострят респираторните заболявания, добре че се дават пари при починали от коронавирус да могат да поизкарат по веригата, а и повечето щяха да си умират от класически болести - нямаше да са модерни, добре че е паниката, та да умират и по лабилните! Как иначе се прави тази бройка?! Разбира се добре е, че няма аутопсии, че щяха да са към 0! Голяма надежда за бройките са във ваксините, ще помогнат вече се вижда - разбира се виновни са новите щамове и неваксинираните.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* FB_IMG_1636314540818.jpg (84.83 KB, 1080x1080 - видяно 73 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #108 -: Понеделник, 08 Ноември, 2021, 20:02:49 »
ОтговорОтговор

Някой като казват " не се умира от Ковид" да ви кажа, че и от СПИН не се мре, мре се от Пневмонията ...
Цитат
...Все повече в медицинската общност се налага мнението, че COVID-19 не е само респираторна болест, а системно заболяване, което изисква сериозно наблюдение. Всеки пети преболедувал има симптоми на „пост-COVID-синдром“..

...БЕЛОДРОБНИ...„Пост-COVID-синдром“ е резултат от структурни и функционални промени в различни органи и системи. Белият дроб – прицелен орган на вируса – e засегнат от тежък алвеолит, ендотелна увреда на съдовете с микротромбоемболизъм, вторична бактериална инфекция...

...КАРДИОЛОГИЧНИ...Най-честите сърдечни оплаквания са свързани с ритъмни и проводни нарушения; следва дестабилизиране на артериалното налягане; дисметаболитните промени, за които пациентите не подозират – вероятно резултат от кортикостероидна терапия или тежък инфекциозен синдром като цяло....

...НЕВРОЛОГИЧНИ...В самото начало на пандемията участието на невролозите изглеждаше ненужно. Смяташе се, че вирусът води до тежко респираторно заболяване, често засягащо сърдечносъдовата система, което щади до голяма част мозъка и останалите части на нервната система. Това виждане, обаче, бързо беше променено от редица изследвания на хоспитализирани пациенти, голяма част от които са имали различни неврологични прояви, в това число и промени в психичния статус и остри мозъчносъдови инциденти...
https://cardiacinstitute.bg/%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82-covid-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%BC/
А и никой не обясни, как така Русия,Китай,Куба, Венецуела и даже КНДР се наговориха с гейропейците и педофилите  Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #109 -: Четвъртък, 11 Ноември, 2021, 18:22:33 »
ОтговорОтговор

Някой като казват " не се умира от Ковид" да ви кажа, че и от СПИН не се мре, мре се от Пневмонията...

     Във ваксините има някакви компоненти от СПИН, с него на времето не стигнаха далеч. Правилно го споменаваш. И аз се чудя понякога, как пък не измислиха някакъв вид вирус и да го пуснат за повече достоверност. А ползват, грипа и известните вируси.


А и никой не обясни, как така Русия,Китай,Куба, Венецуела и даже КНДР се наговориха с гейропейците и педофилите  Ъ?


     Куба едва ли е това което беше при Кастро. Какво знаеш за Северна Корея? Нека видим нещо по-близо - Беларус. На Лукашенко са му предложили 900 милиона евро, да направи коронавирусна истерия и там. Ясно е, че е отказал и затова му направиха революция. Доста участие имаше един поляк който се беше загрижил за беларуския народ. После го арестуваха с прелиташ самолет - напълно е законно това. Роман Протасевич - наречен опозиционер. Излязоха и снимки с военна униформа и автомат Такива случайности професионален опозиционер.


     По телевизията казаха, че най-интелигентните породи кучета изпълнявали до 240 команди.
     Маски сложи - слагат. Маски - не се казва нищо, ще сложим за всеки случай. Ваксина сложи - слагат. Ваксина може би ще ни задължат - да сложим за всеки случай. Може да ни кажат, да си сложим главата на дръвника - за всеки случай, да я слагаме още сега - за всеки случай!
     Това какво общо има с командите? Последната команда: тестове на децата! Направо ще дам един цитат колко е ефективно:


"Министерството на здравеопазването даде 13 млн. лева за закупуване на 400 000 теста за деца.
Днес са направени около 38 000 проби, което е около 10% от цялата поръчка и струва 1.3 милиона лева !
Днес са открити 5 положителни проби или за да бъде открита една положителна проба са изразходвани 260 000 лв ! /Дарина Узунова/"

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #110 -: Петък, 12 Ноември, 2021, 19:04:31 »
ОтговорОтговор

   
"Министерството на здравеопазването даде 13 млн. лева за закупуване на 400 000 теста за деца.
Днес са направени около 38 000 проби, което е около 10% от цялата поръчка и струва 1.3 милиона лева !
Днес са открити 5 положителни проби или за да бъде открита една положителна проба са изразходвани 260 000 лв ! /Дарина Узунова/"
Пишеш глупости и сметаш кръчмарски . Те 38000 теста не са направени общо, ти ми говориш за детски. Айде малко по сериозно. Ако си прочел "творчеството" на някой журналяст, поне може да мислиш самостоятелно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #111 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 13:27:43 »
ОтговорОтговор

Нека видим нещо по-близо - Беларус. На Лукашенко са му предложили 900 милиона евро, да направи коронавирусна истерия и там. Ясно е, че е отказал и затова му направиха революция.
Поинтересувах се специално и явно Лукашенко е взел парите (от кой бездънен джоб идват? ) и е направил "коронавирусна истерия ", но явно е взел повече ... или пък по малко ... Ох пак се обърках с твойте теории на конспирацията, защото при малко по голямо население, имат повече ваксинирани и по малко умрели  Ъ?
Цитат
Текущая статистика по вакцинации на 7.11.2021 (Беларусь)
Население   9 445 тыс.   
Количество вакцини­рованных   3 111 709   32,95 %
Полностью вакцини­ровано   2 297 926   24,33 %
Всего вакцинаций   5 409 635   

Цитат
Текущая статистика по коронавирусу на 13.11.2021 (Беларусь)
Население   9 445 тыс.   
Всего зара­жений   623 628   6,6 %
Смер­тельные случаи   4 820   0,8 %
Выздоро­вевшие   602 070   96,5 %
Сейчас болеют   16 738   2,7 %
Сделано тестов   9 984 551   
тестов на 1 млн.   1 057 116   
https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/belarus/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #112 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 14:16:54 »
ОтговорОтговор

Ура първи сме  Засрамен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
American
Потребител герой
*****

Рейтинг: +190/-111
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
United States United States

Публикации: 830
Теми: 40



Активност
0.2%

General Lee


« Отговор #113 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 16:10:41 »
ОтговорОтговор

Този Август си дойдох в България неваксиниран, и 5 дни преди обратния ми полет ме хвана короната.
И мен и жена ми едновременно. Направих PCR (на летището го искат за да се качиш на самолета) но той ми беше положителен. Затова вместо да се кача на самолета ми се обадиха от РЗИ и ми казаха че съм в 14 дневна карантина от датата на PCR-а.
Добре смених датата на полета и се започнаха мъките. Добре че жена ми го кара леко, само два дена температура. Добре че беше тя до мен иначе щах да загина. Имах 10 дена температура, и на 10тия ден короната ми взе въздуха. Добре че точно тогава температурата спря и аз започнах да правя упражнения за въздуха (както се молят мосюлманите) гъза нагоре, главата надолу, и така по-няколко часа. Та така на косъм се разминах с умирачката, и дълбоко съжалих че дойдох в България на почивка неваксиниран.
Сега съм добре, възтановявам се.
Пазете се, много е лошо.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

smoking gun
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #114 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 16:34:11 »
ОтговорОтговор

Поинтересувах се специално и явно Лукашенко е взел парите (от кой бездънен джоб идват? ) и е направил "коронавирусна истерия ", но явно е взел повече ... или пък по малко ...

     Сега наистина вече може да е взел пари, а много често хората могат да бъдат изнудени и по други начини.



Ура първи сме  Засрамен


     Аз твърдя, че сега умират хора. И голяма изненада и преди са умирали и дори докато не станат безсмъртни пак ще умират. Докато ваксинираните, смятат че отскоро са започнали да умират хора и единствената причина - коронавирус!
     Как се установява, че са умрели от, със, покрай, дочули за него? Без аутопсии няма как да се знае и да се върви към решаване на проблем, ако изобщо има някакъв медицински проблем. Ама ваксинираните, тези с "новото мислене" - каквото каже телевизията, това е. Дори за в бъдеще няма да се налага, чрез новите технологии за контрол да ви внушават мисли! Пускат им телевизор и готово.
     Новините от вчера по Нова: дете от Луковит на 13 години (или в района) след катастрофа почива. Има положителен тест. В "статистиката" се води като един от най-малките починали от коронавирус. Вероятно в социалните мрежи е станал"взрив" - не съм срещал нищо. Та някакво разследване как е станало и кой е виновен. А другите хиляди такива случаи? Просто търговските дружества които често наричаме болници, "точат" пари

     Вероятно не си обърнал внимание за скоростта на камион за 30 дневен период. Изнасянето/поднасяне на "информация", ако въобще има нещо вярно е по объркваш начин. И изобщо не е трудно да бъдат объркани, такива които се затрудняват с прости сметки. За тази година и половина база на 100 хиляди са починали около 2 300 човека от класическите болести или старост. Тези починали от "модерната болест" колко общо множество имат с "класиците". Или дори "модерните" са изцяло подмножество на "класиците"? Казано и другояче: каква част от "класиците" са писани като "модерни"? Или направо всичко са от онези 2 300? Не се прави и опит да се сравнява дали и колко е увеличението.

     За починалите деца под 5 години, явно не ти е направило впечатление? Тези които оставят или създават условия тези деца да умират, тези същите ще ме спасяват! Не само съм малко против, а много категорично и много други!

     Официално признание е, че ваксинираните: пренасят и се заразяват, че даже умират от "коронавирус". Ама в България, тези със сертификати могат да си ходят навсякъде, а здравите със собствено мислене хора са преследвани. Ама "ваксинираният" (дори да няма поставена), едва ли си задават толкова елементарни въпроси!


... Направих PCR (на летището го искат за да се качиш на самолета) но той ми беше положителен. Затова вместо да се кача на самолета ми се обадиха от РЗИ и ми казаха че съм в 14 дневна карантина от датата на PCR-а.

      Нали знаеш че ПСР се спира след 31.12 тази година, отменя се извънредното разрешение което е имал?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #115 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 18:06:43 »
ОтговорОтговор

. Имах 10 дена температура, и на 10тия ден короната ми взе въздуха. Добре че точно тогава температурата спря и аз започнах да правя упражнения за въздуха (както се молят мосюлманите) гъза нагоре, главата надолу, и така по-няколко часа. Та така на косъм се разминах с умирачката, и дълбоко съжалих че дойдох в България на почивка неваксиниран.
Сега съм добре, възтановявам се.
Пазете се, много е лошо.
Няма съмнение, че и други могат да разкажат ( на невярващите). Нямам обяснение защо мълчат все едно са хващали трипер и е срамно.
Цитат
Та така на косъм се разминах с умирачката, и дълбоко съжалих че дойдох в България на почивка неваксиниран.
Могло е и там да го хванеш и е добре, че не си заразил някоя баба или дядо, да ти тежат на съвестта .
      Нали знаеш че ПСР се спира след 31.12 тази година, отменя се извънредното разрешение което е имал?
И, това ще спре ли короната ?
Цитат
     Официално признание е, че ваксинираните: пренасят и се заразяват, че даже умират от "коронавирус".
Това някой отричал ли го е Ъ?
 Факт е обаче какъв процент се разболяват и умират, при всичките ни фалшиви ваксинирани.
 Казах ти и преди, бай бабо да не те среща мечката.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
цецодебел
Потребител герой
*****

Рейтинг: +451/-57
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 861
Теми: 17



Активност
0.8%


« Отговор #116 -: Събота, 13 Ноември, 2021, 18:53:52 »
ОтговорОтговор

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #117 -: Неделя, 14 Ноември, 2021, 16:19:08 »
ОтговорОтговор

... И, това ще спре ли короната  ?...

     Тестове фалшиво положителни и фалшиво отрицателни е нищо? Здрав човек с фалшиво положителен тест се карантинира, преди време дори без тестове от март до 22.05.20 година на всички влизащи в България. Човек нуждаеш се от спешна помощ, но с положителен тест, което дори не значи че има нещо общо с коронавирус го лекуват само и единствено  за това,  а той с инфаркт. Ама ако умре - ЧУДЕСНО! Ще влезе в статистиката и търговските дружества ще си вземат парите.


... Могло е и там да го хванеш и е добре, че не си заразил някоя баба или дядо, да ти тежат на съвестта ...

     Ако при мен такива "евтини" манипулации не минават, а само ми увеличава гнева към разпространяващите ги. Но е много гнусно на малки деца да им се говори, че те могат да убият баба си или дядото си. И го правят, нали "целта оправдава средства"!


... Казах ти и преди, бай бабо да не те среща мечката...

     Това не мога да не съм съгласен и дори много пъти когато съм се присмял на някой/някоя/нещо дори се е случвало след само няколко минути да ми се връща. Не е добре да се умира освен от старост, но със сигурност не се умира от това което ни обясняват.
     За разлика от повечето шофьори (няма и далечен проблясък, че някога ще достигнат тази мъдрост) които при показване на картинка с произшествие или грешка на някой.  Започва  едни коментари как са трактористи, комбайнери... Тези същите са правили и ще правят много и повече ГРЕШКИ, като като обичам да давам за пример "най-великите шофьори" и те обикновено са форумните мангали!


     Да попитам "правоверните" какво са им казали за Ангел Кунчев? Успокоих се, че със или без трета доза първо е писал по Вайбър, а после по Фейсбук с журналисти. Разбира се това няма как да е лъжа, но притеснителното е, че се появиха снимки на Кунчев с някакъв вестник и до него Майкъп Джексън и той с вестник. Та кой при кого е?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #118 -: Понеделник, 15 Ноември, 2021, 01:02:23 »
ОтговорОтговор

    Един сайт:
Департамент по икономически и социални въпроси на ООН

     Не за първи път го давам. Дава в началото на 15 ноември, от началото на годината (319-ти ден) починали 91 348 човека. Няма и 300 средно дневно. Някъде в предни публикации съм дал колко умират от грип, но вече няма такива. Въпреки липсата на медицинска грижа, въпреки постоянните "бомбардировките" как ще умрем, въпреки че има не малко хора инжектирани с някаква неизвестна субстанция - така се изразяват полицаите за нещо което не е анализирано - МНОГО ПРАВИЛНО! Разбира се за другите течности са тези термини, сега са дали команда, да се наричат ваксини!
     А някакви графики могат да се намерят, никога не се съобщава колко над тези приблизително 300 човека умират. Пак да споменем: преди същото са умирали хора!


     Бях споменал в предни публикации за 13 годишно момче починало след тежко ПТП, явно още е "статистиката". Ама те са десетки и стотици "абсурди" всеки ден. Писани, причина за смъртта - коронавирус. За "доказателства" само тест. Ето статията:


"Нашенски абсурд: Загинало при ПТП момче - в черния списък с починали от ковид

Тестът му излязъл положителен преди да умре от травмите си на операционната маса

13-годишно момче почина след тежка катастрофа, но името му се оказа в системата, вписано като жертва на COVID-19, съобщава Нова.

Случаят се развива на територията на две области, но финала е в държавната болница в Плевен. Кой носи отговорност за това недоразумение?

Между Луковит и Златна Панега е село Петревене. В понеделник вечерта лек автомобил с четирима души се удря челно в тир на изхода на населеното място. Сред тежко ранените е и 13-годишният Васил.

Той е откаран в болницата в Плевен. Преди да бъде опериран му е направен тест за COVID-19.

„На пациентите, които попадат за лечение, се вземат тестове. И неговият тест е излязъл положителен”, обясни говорителят на УМБАЛ „Г.Странски” Момчил Цветков."

Черно море


     П.П.: Виждат се и ражданията от началото 56 957 - близо 180 деца на ден. Да не вземе някой да се изненада и преди е имало раждания от майки?! Ако срещнете публикация конкретно беше: днес се родиха 163 деца - голяма радост. Наистина е голяма радост за почти всички, но май не за първи ден се случва?! Но пък, ако искате можете да изпълнявате заръката за оглупяване на населението! Като споделяте такива явни неща или тъпотийки и/или изпълнявате безропотно глупави (често незаконни) разпореждания!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Screenshot_2021-11-15-00-33-24-536_com.android.chrome.jpg (427.83 KB, 1080x2340 - видяно 70 пъти.)
Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
МИНКО ИЛЧЕВ
Непоносимост към отрепки, боклуци, непорасли и с комплекс за размера на... стажа!!! И затова БЕЗДЕЙСТВАЩ:
Глобален модератор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2204/-323
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2103
Теми: 134



Активност
3.6%

Пасе патки всякакви! Образование - начално вечерно


« Отговор #119 -: Вторник, 16 Ноември, 2021, 15:26:09 »
ОтговорОтговор

Пишеш глупости и сметаш кръчмарски . Те 38000 теста не са направени общо, ти ми говориш за детски. Айде малко по сериозно. Ако си прочел "творчеството" на някой журналяст, поне може да мислиш самостоятелно.

    Изобщо не си наясно, ама си "ПРОТИВ". Естествено, че няма да се включат в статистиката - не им изнася!

     Попаднах без да търся на видео за Лукашенко и са 940 милиона.

https://www.facebook.com/bulgarisme/videos/1164138767302663/

     Напълно е нормално да ти предлагат пари, за нещо "ТОКЛКОВА ДОБРО"?


     Постоянно се говори сред незомбираните, какви вреди причиняват това което наричат "ваксини". Тромбози, които предизвикват инфаркт, стерилност засега има официално потвърдена временна, вероятно е за много по дълго. Дори тези които вярват на ваксините, считат че начинът на прилагане отключва автоимунни заболявания или силно се засилват на имащите. Има и много други, както и такива които предстоят да се открият. Но, от вчера сериозно, смятам че много пряко им въздейства на психиката!

     Бях публикувал на МОЯТА стена във Фейсбук, как даваме 13 милиона за тестване на здрави деца, а събираме капачки за болните - което си е факт. И бях коментирал, че тези с "новото мислене" смятат това за съвсем нормално. Беше коментирал един съученик, да съм спрял "да пиша глупости на неговата стена".  Той преди 10 ноември беше от тези несъгласните и се бореше за свободи, а сега е от "спасените". Нищо фатално, но когато се натрупват и други, едва ли е случайност.
     Може би преди месец бях слушал за един ВУЗ, че ще изискват Зелен сертификат. Обаждам се на един приятел който е заместник декан там например казва се ПН. Преди около година в началото на "спасителната кампанията" в разговор спомена, че се е ваксинирал и му беше напълно ясно каква ще ми е реакцията, макар че не сме го дискутирали преди. Каза, че има проекти с Русия и няма да могат да ги реализират - било си е чиста принуда. И сега когато е с "доста стаж", разговорът за сертификатите: събрали са се и решили. За да има възможност студентите да си правят упражненията присъствено.
 - Кой друг е в деканския съвет? - попитах. Другият който познавам също МА, той е от Русе, много свестен мъж. А този мой приятел ПН от Плевен, за преди време, считам че е един от най-свестните които познавам. Много ми е помагал и аз на него. Какво наистина ме смути? Споменах, че при тази "доброволност", в случай че много се влошат нещата, аз ще съм първи ваксиниран от семейството - "с голямо желание" и като най-стар. Явно не разбра точно иронията: - Браво, радвам се, че мислиш в тази посока!

     И това не е много фрапиращо. Но вчера се разхождам и си говоря по телефона с един "приятел" (ще преразглеждам това приятелство). Той вече е голям германец, от Хамбург, а донякъде от Ловеч. Споменавал съм и преди за него, мразеше неваксинираните още преди да се ваксинира. Понеже търся общото с хората, а не различията избягвам разговори на тази тема. Не помня как тръгна разговор и започна да обяснява, как тези които не са ваксинирани било редно да се заточат по селата и да нямат какво да ядат и така докато умрат! Все още не ми беше "кипнало" достатъчно и попитах - защо? Пренасяли зараза (предполагам застрашават "предпазените").
 - Нали и ваксинираните също - пренасят, заразяват се и дори умират?
 - Да, ама по-малко!
     Колко да са по-малко? Може би един път, я да сметнем, а то същото като при "опасните" незомбирани. Не е кой знае какво дотук, особено за "ваксинираните". Продължи нещо да обяснява за Френския легион, дали изобщо е вярно следващото, но е интересно как го приема за нормално. Та този Легион в Африка избивал цели племена, включително и децата, и ги изгаряли - понеже са им казали, че са заразени с някакви заразни болести! Пак да кажа: не знам дали е вярно, дано не е! Но какъв е този който смята това за нормално - ваксиниран? Там е далеч, но скоро могат да обявят отделни хора за "силно заразни", ще ги отстрелват и много ще се радват на "предпазните мерки", ще одобряват и дори поощряват!

    То и тук (дискусиите), милиони невръстни деца починали, от тези които направиха "пандемията", ама нали нас ще ни "спасяват"! Направо са "светии"!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Благословени да са тези, които нямат какво да кажат и въпреки това мълчат /не пишат/.
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни, така че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!
Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!